Stanowisko

Specjalista Social Media

Praca zdalna

Zakres obowiązków

  • prowadzenie fanpage Klientów,
  • konfigurację i optymalizację reklam na Facebooku,
  • tworzenie raportów.

Oczekiwania

  • znajomość Facebook i Facebook Ads,
  • lekkie pióro,
  • umiejętność dobrej komunikacji z innymi,
  • predyspozycje analityczne,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • pracę zdalną w dogodnym wymiarze godzin;
  • szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Może to właśnie Ciebie szukamy! Zgłoś swoją kandydaturę już dziś.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Innovative Business Solutions Sp. z o.o. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę. Chcesz dowiedzieć się więcej, w jakim celu przetwarzamy konkretne dane? Przeczytaj naszą politykę prywatności.