Certyfikuje nas

Dlaczego my?

Doskonale rozumiemy, jak względnie łatwe jest znalezienie wykonawcy projektów w obszarze marketingu internetowego. Najtrudniej jednak jest wybrać biznesowego partnera, który rzetelnie przygotuję narzędzia i pomoże Ci posługiwać się nimi jak ekspert.

Agencja interaktywna Selectors to odpowiedź na standardy biznesu opartego na doświadczeniu, relacjach i zaufaniu. Codziennie tworzymy rozwiązania, które odpowiadają na realne problemy i wspierają naszych Klientów w osiągnięciu celów. Nasz doświadczony zespół jest tutaj, aby swoją wiedzą i umiejętnościami pomóc Twojej firmie rozwijać się i rosnąć każdego dnia.

Już dziś dołącz do grona najlepszych firm!

Zobacz więcej zamknij

Pewna, stabilna i przewidywalna współpraca na każdym etapie.

Zależy nam nie tylko na najlepszych wynikach czy pełnym zaangażowania wsparciu biznesowym, ale przede wszystkim na Twoim spokoju. Z tego powodu współpracę opieramy na stałym kontakcie, uporządkowanym w rytm tygodniowych sprintów.

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi wdrożyliśmy własną aplikację CRM, dzięki której możemy zaoferować naszym Klientom stały kontakt z opiekunem oraz pełny monitoring projektu na każdym jego etapie.

Zobacz więcej zamknij
Skuteczne pozycjonowanie to połączenie aktualnych wytycznych Google i profesjonalnych umiejętności.

Biznesowe standardy zapewniające stabilność współpracy.

Cenimy sobie współpracę na jasnych warunkach, którą charakteryzuje szacunek i bezpieczeństwo. Niezależnie czy kierujesz dużą korporacją, czy prowadzisz mały rodzinny biznes. Wierzymy w Twój sukces i z pełnym zaangażowaniem pomożemy Ci go osiągnąć.

Z każdego zlecenia wywiązujemy się terminowo i należycie. Z tego powodu jesteśmy profesjonalnym partnerem do współpracy, zarówno przy długoterminowych projektach, jak i mniejszych zleceniach.

Zobacz więcej zamknij

Ciasteczka

Używamy ciasteczek, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkowania naszej strony. Chcesz dowiedzieć się więcej?