Portfolio | Nasze realizacje | Agencja Digitalowa
Portfolio

Nasze realizacje

Jesteśmy agencją digitalową. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają zrealizować cele biznesowe naszych Klientów. Zobacz realizacje, nasze portfolio.

Bezpieczna Rodzina

Bezpieczna Rodzina

Żłobek Rozkminki

Żłobek Rozkminki

Szefpoleca

Szefpoleca

Helping Hand

Helping Hand

Ipson

Ipson

Top Market

Top Market

Glob Polska

Glob Polska

Przeslijto

Przeslijto

Napompowani

Napompowani

PRO.pozycja

PRO.pozycja

Koendu

Koendu

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska

Strona WWW
Portfolio

Koendu

Kreatywna strona WWW dla rewelacyjnych olejków i produktów do brody. Koendu to świat najlepszych produktów wyłącznie dla mężczyzn. 

Nowa strona dla marki Koendu
Strona WWW
Portfolio

Żłobek Rozkminki

Funkcjonalna strona internetowa prezentująca kameralny żłobek w sercu Warszawskiej Woli. Rozkminki to przyjazna przestrzeń do rozwoju dziecka.

Nowa strona dla żłobka Rozkminki
Tło, Rozkminki, dziecko, strona, internetowa
WWW SEO
Portfolio

Szefpoleca

Strona WWW tak prosta w obsłudze jak niedzielny rosół. Szefpoleca to blog kulinarny, gdzie kreatywne pomysły zamieniają się w pyszne jedzenie.

Projekt bloga kulinarnego Szefpoleca
WWW SEO
Portfolio

PRO.pozycja

Funkcjonalna strona WWW dla akademii piłkarskiej. Kompleksowa i profesjonalna niczym szkolenia piłkarskie dla dzieci w Akademii PRO.pozycja.

Projekt strony WWW PRO.pozycja
Strona WWW
Portfolio

Glob Polska

Strona internetowa dla organizacji odzysku odpadów poużytkowych. Schludna, czytelna i ekologiczna niczym zaawansowany kalkulator opłaty recyklingowej.

Projekt strony WWW Glob Polska
Strona WWW
Portfolio

Helping Hand

Projekt strony internetowej wspierający aplikację niosącą pomoc osobom uzależnionym. Czytelna i przejrzysta, jednocześnie dostosowana do wymagań terapeutów i pacjentów.

Projekt strony WWW Helping Hand
Co mówią o nas?

Opinie Klientów

Mariusz Lubański

Glob Polska
Stanęliśmy przed problemem przebudowy naszej strony internetowej oraz poprawy jej funkcjonalności i cieszymy się, iż spotkaliśmy na naszej drodze Pana Mateusza. Rzetelność, wysokie kompetencje oraz odpowiednie podejście do klienta to wszystko razem można chyba określić jednym słowem PROFESJONALIZM, tak krótko można podsumować prace nad tworzeniem naszej strony internetowej. Wysoka jakość usługi za rozsądną cenę. Panie Mateuszu bardzo dziękujemy.

Blanka Durka

Żłobek Rozkminki

Pan Mateusz to profesjonalista przez wielkie P! Wykonał dla mnie fenomenalną, bardzo funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową. Nadal współpracujemy w ramach SEO - tworzy i koordynuje rekalmy w Google i socialach ze świetnymi wynikami. Jestem zachwycona współpracą, wysokim poziomem kultury osobistej, szalenie obszernym opracowaniem każdego tematu, w którym przyjdę. Będę polecać Selectors i Pana Mateusza dokąd tylko będą działać!

Marcin Brysiak

Helping Hand

Firma to ludzie. Każdy człowiek to wartości. Wartości takie jak szczerość, otwartość, terminowość, zaangażowanie. Na ekipę Selectors trafiłem, ponieważ poznałem na swojej zawodowej drodze życia, jej założyciela. Mateusz zrobił kawał dobrej roboty, układając procesy związane z warstwą kreatywną strony. Od strony korporacyjnej po produktowe, przez wielu nazywany jest copperfield wordpresa, ponieważ w połączeniu z wizją kreatywną, świetnym warsztatem graficznym, widzeniu big picture, oraz patrzeniu na projekt w wymiarze efektywnościowym, czyli nastawionym na jakiś cel ma unikalne zdolności wykręcania fajnych wyników w wymiarze wielokanałowym. Praca z Selectorsami to przyjemność.

Strona WWW
Portfolio

Napompowani

Funkcjonalna strona internetowa zaprojektowana dla poszukiwaczy niczym nieposkromionej prawdziwej zabawy w kulach bubble football i archery tag.

Projekt strony WWW Napompowani
Strona WWW
Portfolio

Przeslijto

Funkcjonalna i bardzo łatwa w obsłudze strona WWW do przesyłania plików. Jeszcze nigdy dzielnie się dużymi plikami nie było tak łatwe!

Projekt strony WWW Przeslijto
Sklep WWW
Portfolio

Habamo

Projekt sklepu internetowego zaprojektowany z myślą o szczęśliwych mamach i malutkich bobaskach. Funkcjonalny, cichy, bezpieczny i szybki jak błyskawica.

Projekt sklepu internetowego Habamo
Strona WWW
Portfolio

Ipson

Profesjonalna strona internetowa, przygotowana do składania zamówień B2B online.

Projekt strony WWW Ipson

Każda strona to osobna historia ...
... już dziś zacznijmy pisać Twoją!

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i wspólnie opracujemy jakie rozwiązanie wybrać.

Używamy plików cookie. Przeczytaj politykę prywatności, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.