Certyfikuje nas

Pozycjonowanie stron

Tempo nauki, z jakim zaawansowane algorytmy Google uczą się rozpoznawać wartościowe treści jest tak ogromne, że tradycyjne pozycjonowanie stało się nieskuteczne. Z tego powodu opracowaliśmy innowacyjne metody skutecznego pozycjonowania skupiające się na maksymalnym efekcie biznesowym.

Pozycjonowanie stron już od 700 zł netto miesięcznie

Najlepszym wskaźnikiem pozyskanego ruchu na stronie jest zainteresowanie użytkowników Twoim produktem.
Dlaczego my

Najlepszym wskaźnikiem pozyskanego ruchu na stronie jest zainteresowanie użytkowników Twoim produktem.

Miarą skutecznego marketingu internetowego jest ilość pozyskanych klientów. Z tego powodu dobre pozycjonowanie strony, powinno być podstawowym elementem działań każdej firmy, która chce odnieść sukces w Internecie.

Niewątpliwie skuteczne pozycjonowanie ma realny wpływ na zwiększenie zasięgów oraz rozpoznawalność marki tym samym na wyższy współczynnik konwersji i większą sprzedaż. Doświadczenie, wiedza i niezawodne metody naszego zespołu to recepta na Twój sukces.

Liczba wyświetleń, odwiedzin oraz działań na stronie to aspekty, które mają znaczący wpływ na mocną pozycję Twojej firmy zarówno w wynikach wyszukiwania, jak i świadomości klientów. Z tego powodu indywidualnie dobieramy odpowiednie działania do potrzeb każdego Klienta. Naszym głównym celem jest dostarczenie jak najlepszych wyników w jak najkrótszym czasie.

Zobacz więcej zamknij
Skuteczne pozycjonowanie to połączenie aktualnych wytycznych Google i profesjonalnych umiejętności.
Wytyczne Google

Skuteczne pozycjonowanie to połączenie aktualnych wytycznych Google i profesjonalnych umiejętności.

Pozycjonowanie stron internetowych w Selectors to przemyślane działania, które dostosowane są zawsze do potrzeb Klienta dokładnie w taki sposób, aby zapewnić najlepsze warunki rozwoju i promocję marki.

Niewątpliwie celem naszych działań jest stały wzrost liczby odwiedzin Twojej strony. Taki efekt możemy uzyskać dzięki nielimitowanej liczbie fraz, związanych z Twoją ofertą. W tym celu przeprowadzamy wnikliwą analizę rynku, aby najtrafniej odpowiedzieć na indywidualne potrzeby Twoich klientów i zapewnić najlepsze efekty pozycjonowania.

Nielimitowana liczba słów kluczowych na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google przekłada się na coraz większą liczbę zapytań od klientów tym samym zwiększenie sprzedaży. Z tego powodu odpowiednie targetowanie nielimitowanej liczby fraz zawsze połączone jest z unikalnymi treściami i wartością użytkową strony.

Zobacz więcej zamknij
Pozycjonowanie to zaawansowany proces dostosowany do wymogów wyszukiwarek z realnymi efektami dla Klientów.
Proces pozycjonowania

Pozycjonowanie to zaawansowany proces dostosowany do wymogów wyszukiwarek z realnymi efektami dla Klientów.

Proces pozycjonowania stron internetowych rozpoczynamy od obszernego audytu budowy witryny oraz znajdujących się w niej treści. Szczegółowa analiza strony jest oparta na wielu czynnikach mających wpływ na widoczność w wynikach wyszukiwania.

Szczególną uwagę zwracamy na działanie witryny na urządzeniach mobilnych oraz jej szybkość. Następnie mierzymy wskaźniki zainteresowania i utrzymania uwagi użytkowników na stronie. Na podstawie zebranych danych przygotowujemy czytelny raport wraz z wyszczególnieniem błędów w witrynie oraz rekomendacjami poprawy budowy i zmiany treści.

Proces pozycjonowania rozpoczynamy od określonego zestawu czynności, aby mieć pewność dostarczenia jak najlepszych wyników. W tym celu rozbudowujemy obecne treści i dbamy o to, by były atrakcyjne nie tylko dla robotów Google, ale także by odpowiadały realnie na to, czego szukają Twoi klienci.

Zobacz więcej zamknij
Rozliczenie w formie stałej opłaty za pozycjonowanie to pewność zaplanowanych działań i skutecznej realizacji.
Rozliczenie pozycjonowania

Rozliczenie w formie stałej opłaty za pozycjonowanie to pewność zaplanowanych działań i skutecznej realizacji.

Stały koszt, wspólnie ustalony to łatwość w zaplanowaniu odpowiednich działań i realizacji długotrwałej strategii pozycjonowania. Niezmienne koszty umożliwią znacznie sprawniejsze obliczenie najskuteczniejszych metod uzyskania trwałych efektów.

Dzięki modelowi stałej opłaty możesz być spokojny o nieprzewidziane czy ukryte rozliczenia i dodatkowe opłaty. Cenimy sobie współpracę na jasnych warunkach, którą charakteryzuje szacunek i bezpieczeństwo podejmowanych działań. Jesteśmy profesjonalnym partnerem do współpracy, z tego powodu z każdego zlecenia wywiązujemy się terminowo i należycie.

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, dzięki któremu zapewniamy naszym Klientom mocną pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania. Stała kwota pozwala tworzyć nieograniczone możliwości i liczne korzyści, jakie płyną z procesu pozycjonowania stron internetowych.

Zobacz więcej zamknij
Wyniki są dla nas najdroższą walutą. Z tego powodu czytelny raport i wspólne omówienie rozwiązań są częścią współpracy.
Raport pozycjonowania

Wyniki są dla nas najdroższą walutą. Z tego powodu czytelny raport i wspólne omówienie rozwiązań są częścią współpracy.

Cenimy sobie współpracę na jasnych warunkach. W przygotowywanych co miesiąc raportach z pozycjonowania prezentujemy kluczowe statystyki witryny. Podsumowujemy wykonane w ostatnim miesiącu pracę oraz wskazujemy nowe zalecenia do wdrożenia na stronie.

Klarowny i przejrzysty raport to cenne wskazówki dla właściciela witryny, które pozwalają wybrać najkorzystniejszy kierunek rozwoju biznesu. Jednak dla nas przygotowanie czytelnego raportu to nie wszystko, dlatego każde zmiany omawiamy wspólnie z Klientami, aby mieć pewność wyboru najkorzystniejszych rozwiązań.

Określenie właściwego kierunku rozwoju nie kończy się na omówienie jego podstaw. Dzięki czemu wspólnie wypracowujemy odpowiednią dynamikę biznesową, tym samym zwiększając skuteczność wyników pozycjonowania.

Zobacz więcej zamknij
Wycena, bez zobowiązań

Pozycjonowanie stron

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Innovative Business Solutions Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

Wyślij do nas wiadomość, a dowiesz się, jak możemy pomóc przenieść Twoją firmę na wyższy poziom.
Wolisz napisać maila? Nie ma sprawy! Napisz do nas na hello [małpa] selectors.pl

Ciasteczka

Używamy ciasteczek, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkowania naszej strony. Chcesz dowiedzieć się więcej?