607-548-842
   hello@selectors.pl
Certyfikuje nas

Strony internetowe

Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest kluczem do rozwoju każdego biznesu. Otwieramy nim drzwi do najbardziej ambitnych celów biznesowych naszych Klientów. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, ubrane w przykuwającą grafikę i lekkie przyciągające teksty, które budują skuteczną przewagę konkurencyjności.

Profesjonalna strona internetowa już od 1800 zł netto

Strony internetowe projektowane przez Selectors to gwarancja najwyższych standardów.
Dlaczego my

Strony internetowe projektowane przez Selectors to gwarancja najwyższych standardów.

Wprowadzamy unikalne rozwiązania, tym samym kreując współczesne trendy nadajemy rytm całej branży. Dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu tworzymy i projektujemy strony internetowe, które w pełni odpowiadają na potrzeby i oczekiwania Klientów.

Indywidualna szata graficzna, zaprojektowana w technologii Responsive Web Design to podstawa każdej naszej realizacji. Kierując się zasadami Web Usability, projektujemy strony internetowe, które tworzą przyjazną przestrzeń dla użytkowników.

Z tego powodu nasze wykonanie strony internetowej to idealna wizytówka Twojej firmy, która pozwoli Ci wyróżnić się wśród konkurencji i zdobywać coraz więcej klientów.

Zobacz więcej zamknij
Czytelny system zarządzania treścią to pewność łatwej i przyjemnej edycji zawartości strony.
System CMS

Czytelny system zarządzania treścią to pewność łatwej i przyjemnej edycji zawartości strony.

Doskonale rozumiemy, że potrzeba zmian i ulepszeń jest stałym elementem rozwoju każdego biznesu. Z tego powodu CMS do zarządzania treścią jest nieodłącznym elementem projektowanych przez nas stron internetowych.

W celu zapewnienia najwyższej kompatybilności korzystamy z CMS WordPress, który oferuję szeroki wybór modułów pozwalających dopasować zawartość witryny oraz jej możliwości do założeń i celów biznesowych .

Z uwagą tworzymy dla naszych Klientów przyjazne systemy zarządzania treścią, dzięki temu umożliwiamy zarządzanie stroną na najwyższym poziomie. Strony internetowe projektowane przez Selectors to połączenie praktycznych rozwiązań z możliwościami, dzięki którym znacznie szybciej osiągniesz sukces.

Zobacz więcej zamknij
Tworzymy strony internetowe z dbałością o każdy szczegół, mający wpływ na zgodność z Google.
Certyfikuję nas

Tworzymy strony internetowe z dbałością o każdy szczegół, mający wpływ na zgodność z Google.

Nieustannie dostosowujemy jakość tworzonych stron internetowych do stale ewoluujących wymogów algorytmów wyszukiwarek. Dzięki czemu zapewnimy najwyższe standardy i warunki do rozwoju biznesu naszych Klientów.

Proces mający na celu stworzenie strony internetowej, która równie wyczerpująco spełnia wymagania zarówno użytkowników, co robotów Google stanowi dla nas priorytetowe wyzwanie. Stosowane przez nas zabiegi sprawią, że Twoja strona WWW będzie nowoczesna, kompatybilna oraz doskonale dopasowana do specyfikacji Twojego biznesu.

Stale podnosimy atrakcyjność projektowanych stron poprzez rozwój i wprowadzanie zmian indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klientów. Dodatkowo w każdy nasz projekt implementujemy kody monitorujące ruch i konwersję, dzięki czemu nasi Klienci mają stałą kontrolę nad rozwojem własnej strony internetowej.

Zobacz więcej zamknij
Funkcjonalność to dla nas kluczowa sprawa, dlatego dokładnie testujemy wszystkie budowane strony.
Funkcjonalne strony

Funkcjonalność to dla nas kluczowa sprawa, dlatego dokładnie testujemy wszystkie budowane strony.

Projektowane przez nas strony internetowe sprawdzamy na wielu urządzeniach w różnych rozdzielczościach i przeglądarkach, aby oddać w ręce Klienta produkt całkowicie kompletny i sprawdzony pod względem kompatybilności.

W celu zapewnienia pełnego komfortu naszym Klientom wprowadzamy udoskonalenia, które dostosowujemy do wytycznych User Experience czy PageSpeed Insights. Doskonale wiemy, że przyjazna, szybka i bezpieczna strona internetowa, to lepsze decyzje podejmowane przez użytkowników i lojalni klienci.

Każdą projektowaną przez nas stronę WWW obejmujemy 12-miesięczną gwarancją oraz profesjonalną opieką w czasie pierwszego roku funkcjonowania. Dzięki czemu nasi Klienci mogą bez obaw rozwijać swoją firmę, dążąc do wyznaczonych celów.

Zobacz więcej zamknij

Zobacz nasze realizacje

FAQ dotyczące stron internetowych

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszty zaprojektowania strony internetowej mogą różnić się w zależności od branży i specyfikacji projektu. Najistotniejszym czynnikiem mającym wpływ na finalny koszt strony internetowej jest jej wielkość oraz poziom skomplikowania technologii użytych do jej funkcjonowania. Prosta strona wizytówka z indywidualnym wyglądem będzie znacznie tańsza od rozbudowanego serwisu z funkcjonalną wyszukiwarką czy formularzami.

Jak długo trwa projektowanie strony www?

W przypadku mniejszych projektów czas potrzebny na zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej oscyluję w przedziale od 7 do 20 dni. Natomiast w przypadku bardziej rozbudowanych projektów zarówno projektowanie, jak i wdrożenie może być procesem ciągłym, wymagającym nieustannej pracy. Jednak zazwyczaj na zaprojektowanie i wdrożenie rozbudowanego projektu wystarczającym czasem będzie okres do 3 miesięcy.

Umów się na darmową konsultację

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Innovative Business Solutions Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.