Marketing.
Rozwiązania promujące produkt lub markę

Celność przekazu nie jest dziełem przypadku, lecz umiejętnością, dlatego każde działania to starannie opracowana strategia komunikacji i pozycjonowania marki.

- Komunikat, jaki płynie z reklamy ma wpływ na jej skuteczność

Strategia

Strategia jest najważniejszą częścią wszystkiego, co robimy. W zależności od charakteru projektu, po spotkaniu wstępnym może nastąpić dowolna kombinacja następujących elementów – wywiady, kwestionariusze, badania rynku czy analiza konkurencji. We wszystkich przypadkach sporządzamy wnikliwy raport naszych działań, który dokładnie obrazuję nową filozofię strategii marki.

Marketing

Marketing nie jest wymogiem każdego projektu, jednak kiedy staję się jego nieodłączną częścią, ściśle współpracujemy z naszymi Klientami, aby przygotować jak najlepszy przekaz, który jest dokładny, przekonujący oraz wspiera ton i głos marki. Wierzymy, że dobry marketing podbija serca klientów i zrywa czapki z głów konkurencji. Dzięki zaangażowaniu odbiorców budujemy silne marki z gwarancją sukcesu.

PROFESJONALIZM

5/5

Mariusz Lubański

„Rzetelność, wysokie kompetencje oraz odpowiednie podejście do klienta to wszystko razem można chyba określić jednym słowem PROFESJONALIZM”

Kreacja

Każdy projekt jest wyjątkowy, do każdego podchodzimy indywidualnie, jednak zawsze zaczynamy od prezentacji wielu rozwiązań projektowych. Kiedy Klient wybierze preferowany kierunek, jest on przez nas rozszerzany i udoskonalany. Dlatego współpracujemy z najlepszymi fotografami, filmowcami, czy designerami, aby Twoja marka mogła otrzymać nie tylko dobry pomysł, ale także piękną realizację.

Proces współpracy:

advanced divider
|
Wypełniasz brief na temat Twojego biznesu i potrzeb
|
Pogłębiamy Twoje odpowiedzi na spotkaniu
|
|

Najczęściej zadawane pytania: